загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В окупованих містах Донбасу пенсіонери помирають від голоду

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Гуманітарна ситуація на Донбасі продовжує погіршуватися - найвразливіші верстви населення страждають від голоду, є випадки голодної смерті.

Про це повідомила волонтер Наталя Киркач, передає УНІАН.

За її даними, в контрольованих бойовиками містах Донбасу від голоду вмирають самотні літні люди, у яких обмежена здатність пересуватися. У багатьох населених пунктах не працюють соцслужби, не проводиться виплата соціальних допомог, а що поставляються обсягів гуманітарної допомоги вистачає не для всіх.

Тим літнім людям та інвалідам, у яких немає рідних і хто не може самостійно себе забезпечити, доводиться розраховувати тільки на волонтерів, які незважаючи на всі зусилля з пошуку таких людей, іноді знаходять їх уже мертвими.

За словами волонтера, ситуація ускладнюється ще й тим, що багато обмежені в пересуванні люди не перебувають на обліку в будинках престарілих і про них часто немає ніякої інформації.

За даними УНІАН, на даний момент на Донбасі волонтери поховали вже 16 осіб, померлих від голоду. Їх тіла були знайдені в своїх квартирах і будинках.

До списку новин