загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Понад 100 КамАЗів "гуманітарного конвою" розвантажують у Луганську – ЗМІ

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У комітеті Червоного Хреста заявили, що з ними не узгодили супровід.

Колона у складі понад 100 вантажівок із другим "гуманітарним конвоєм" прибула в Луганськ.

"Наразі проводиться розвантаження автомобілів. Вони привезли цукор, крупи, продукти харчування, медикаменти та теплі речі", - йдеться у повідомленні ИТАР-ТАСС.

Як повідомляє агентства, всі машини пройшли російську митницю. На шляху руху колони по Україні жодних інцидентів не було. Від кордону її супроводжували бойовики "ЛНР".

Зауважимо, всього в конвої близько 200 вантажівок, окрім продуктів харчування до нього входять препарати для очищення води, електрогенератори тощо, повідомляють російські ЗМІ.

 

Водночас, у Міжнародному комітеті Червоного Хреста заявили, що їхні представники не брали участі у супроводі колони через те, що із ними не узгодили це питання.

"Ми були готові, але ми так і не отримали узгоджене рішення двох сторін щодо цього конвою", - наголосила начальник відділу зв'язків із громадськістю регіональної делегації МКЧХ для Росії, Білорусі і Молдови Вікторія Зотікова.

За її словами, Червоний Хрест готовий підключитися до розподілу цього гуманітарного вантажу, при згоді обох сторін на різних етапах, оскільки зацікавлений в наданні людям необхідної допомоги.

Нагадаємо, вранці із зони митного контролю РФ до України виїхали дві сотні КамАЗів "гуманітарного конвою".

До списку новин