загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Чи правильно зроблений перерахунок пенсії?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Після призначення пенсії продовжував роботу. Останній перерахунок за період роботи травень — листопад 2013 року — був зроблений без урахування мого заробітку, додано тільки стаж. Чи правильно це?

Микола Андрощук, Петропавлівка

Шановний Миколо Івановичу, Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» №1058 встановлено, що коли пенсіонер після призначення (останнього перерахунку) пенсії придбав менше 24 місяців страхового стажу, можна здійснити перерахунок пенсії. Він буде проведений не раніше ніж через два роки після призначення (попереднього перерахунку) пенсії з урахуванням набутого страхового стажу та заробітної плати, з якої призначено (перераховано) пенсію. При цьому перерахунку зміні підлягає тільки коефіцієнт стажу.

Таким чином, оскільки після останнього перерахунку пенсії ви придбали менше 24 місяців страхового стажу, то ви маєте право на перерахунок лише за стажем.

До списку новин