загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Порошенко запевняє, що закон про особливий статус Донбасу принесе до регіону мир

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Президент України Петро Порошенко переконаний, що прийняття Закону про особливий статус деяких районів Донецької та Луганської областей має стати основою для початку мирного врегулювання ситуації в регіоні.

Про це він заявив, коментуючи прийняття даного закону, передає прес-служба президента України.

«Україні дуже потрібен мир і на мої плечі, як президента країни, лягає величезна відповідальність, щоб Мирний план був імплементований», - сказав Порошенко.

Він також нагадав, що питання децентралізації та надання більших повноважень регіонам було і залишається основним пунктом Мирного плану.

«Ті, хто живе в Донецьку і Луганську, повинні мати можливість обрати собі нову владу, і з цією владою ми повинні знайти порозуміння і принести мир, спокій, злагоду в державу», - підкреслив глава держави.

«Ми не дали права зруйнувати дуже крихке перемир'я і втягнути Україну в злочинну війну. Сьогодні ми наблизилися до того, що люди на сході перестануть гинути», - додав Порошенко.

Як повідомляв ДеПо, президент України Петро Порошенко аргументував необхідність прийняття закону про особливий статус ряду районів Донецької та Луганської областей загрозою «великої війни».

Нагадаємо, Рада, прийнявши в цілому 277 голосами законопроект №5081 «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей», запровадила на 3 роки особливий статус у районах Донбасу, де місцеву владу захопили терористи.

Згідно з цим законом на три роки запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, до яких належать райони, міста, селища, села, розташовані станом на день набрання чинності цим Законом у межах району проведення АТО.

Держава гарантує недопущення кримінального переслідування, притягнення до кримінальної, адміністративної відповідальності та покарання  осібучасників подій на території Донецької, Луганської областей.

Законом гарантується вільне використання російської і інших мов на території.

Фінансування територій відбуватиметься за рахунок Державного бюджету. "Держава надає підтримку соціально-економічному розвитку окремих районів Донецької та Луганської областей", - сказано в документі.

До списку новин