загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Випускники "Університету ІІІ віку" станцювали самбу

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

17 вересня в актовому залі територіального центру соціальної допомоги Соснівського району департаменту соціальної політики Черкаської міської ради проведено урочистий захід "День відкритих дверей в "Університеті ІІІ віку".

"Університет ІІІ віку" – новий, цікавий та перспективний напрямок роботи територіального центру – безкоштовний навчальний заклад для пенсіонерів. Арт-клуб територіального центру "Лийся пісня!" підняв настрій присутнім своїм музичним дарунком (пісні "Молитва про Україну" та "Козацька"). Запрошеним провели презентацію майбутнього навчального року в Університеті та кожен із напрямків майстер-класи.

Навчання в "Університеті ІІІ віку" буде проводитись за наступними факультетами:

 

Арт-терапевтичний "Сучасне мистецтво". Включає в себе заняття з декоративно-прикладного мистецтва (виготовлення корисних виробів з підручних та природних матеріалів, орігамі, квілінг, декупаж, топіарій та ін.). Оволодіння різноманітними методиками сучасного та класичного малювання, основами малюнку, живописом, створення колажів та аплікацій. В програму даного факультету також входить відвідування майстер-класів з декоративно-прикладного мистецтва, відвідування виставок образотворчого мистецтва.

Юридичний – "Правова обізнаність". Проводитимуться лекційні та практичні заняття з питань соціального та правового захисту людей похилого віку: оформлення субсидій, компенсацій, нарахування та перерахунок пенсій, майнові відносини та ін. Для проведення тематичних лекцій планується долучати спеціалістів Пенсійного фонду України, Управлінь соціального захисту населення, Департаменту охорони здоров’я та інших кваліфікованих спеціалістів.

Краєзнавчий – "Мій рідний край". Проведення екскурсій цікавими місцями Черкащини та України. Факультет класичних бальних танців "Танго". Танець є одним з видів мистецтва, спрямованого на набуття навичок гарно рухатись та танцювати, сприяє розвитку координації, уваги, пам’яті, відчуття ритму та такту, розвиває вестибулярний апарат, формує правильність осанки та легку ходу, сприяє гарному емоційному стану. Заняття на даному факультеті сприяють зміцненню серцево-судинної системи, тренують та зміцнюють суглоби, мають позитивний вплив на кістково-м`язову систему організму, є профілактикою таких захворювань, як артрит та артроз. Випускники цього факультету представили до уваги присутніх свої найкращі танцювальні номери: "Самба" та "Фігурний вальс". Факультет психології "Я і мій внутрішній світ", на якому викладачі – психологи допоможуть розкрити таємниці людської підсвідомості, особливості характеру та темпераменту, позитивно сприйняти себе та оточуючих, формувати філософське відношення до особистих та суспільних проблем, під час занять піднімаються цікаві теми сьогодення. Постійно проходять тренінги та практичні заняття.

Спортивно-оздоровчий факультет "Йога поважного віку". Включає в себе спеціально підібраний комплекс вправ з йоги, адаптований для людей похилого віку, індивідуальний підхід до кожного та складання індивідуальних програм занять. Випускники цього факультету познайомили присутніх з деякими вправами йоги, продемонструвавши свою гнучкість. Факультет комп’ютерна грамота "Світ цікавого поряд" спрямований на ознайомлення людей похилого віку з комп’ютерними технологіями, базовими програмами та Інтернетом.

Ірина МЕЛЬНИК

До списку новин