загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Виставка живопису Анатолія Дністрового у музеї Тараса Шевченка

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

23 вересня, о 18.00в Національному музеї Тараса Шевченка (бульвар Тараса Шевченка, 12) відбудеться відкриття персональної виставки живопису письменника Анатолія Дністрового.

Експозицію формуватимуть 30 робіт автора, які раніше не виставлялися, а також декілька ранніх робіт, зокрема з серій «Пекельні пейзажі», «Western» та «Ірреальні пейзажі», котра й дала назву заходу.

Роботи тематично об’єднані абстрактними пошуками Дністрового та його симпатіями до геологічних фактур та мінімалізму, що він намагається виправдати філософським концептом «ірреального». 

Живопис письменника Дністрового – цікава нагода побачити образне втілення концептуальних ідей, таких несхожих на відвертий соціологізм його прозового та поетичного доробку.

Про автора:

Анатолій Дністровий — народився 1974 року в місті Тернопіль. Член українського ПЕН-клубу та Асоціації українських письменників. Автор п’ятнадцяти книг прози, поезії, есеїстики: романів «Пацики» (2005, 2011), «Тибет на восьмому поверсі» (2005, 2013), «Дрозофіла над томом Канта» (2010); книг есеїв «Автономія Орфея» (2008), «Письмо з околиці» (2010). Остання книга – «Сніданок на снігу» (2014). Поетичні твори Дністрового перекладалися англійською, вірменською, німецькою, італійською мовами й відзначені кількома літературними преміями.

Малярством активно займається з 2013 року. Бере консультації в багатьох відомих художників України. Окремі твори знаходяться у приватних колекціях України і Франції.

До списку новин