загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Києві триває виставка Емми та Руслана Тремби

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У київській галереї сучасного мистецтва «BottegaGallery» триває виставка Емми та Руслана Тремби. Мистецьке подружжя з Ужгорода презентувало проект «Відчуття реальності» - перший спільний проект арт-дуету. В основі експозиції виконані акрилом роботина папері та полотні, а також арт-об'єкти у техніці джонодрук.

«Відчуття реальності» - це ще один експеримент над своїми здібностями відчувати. Відчути себе в певному середовищі та відчути те середовище в собі, не лише тілом, але й душею», - пояснює у концепції Руслан Тремба. Таким особливим середовищем для художників за останній рік стала резиденція Великий Перевіз на Полтавщині, організована Тамарою та Олександром Бабаками. За твердженням багатьох українських художників, які побували у резиденції Бабаків, це місце надихає на нові творчі звершення. «Великий Перевіз на короткий час стає цілим життям, а життя—це мистецтво», - зазначають художники.

Оксана Гаврош

До списку новин