загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Донбасом війна в Україні не закінчиться – експерт

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Російська влада не збирається йти на поступки і надалі буде продовжувати використовувати всі свої ресурси і зброю в українському питанні.

Заяви адміністрації Кремля про те, що до кінця війни на Донбасі мине не один рік, є цілком виправданими. Про це коментарі УНН сказав директор Інституту політичного аналізу і міжнародних досліджень Сергій Толстой.

Він вважає, що російська влада не збирається йти на поступки і надалі буде продовжувати використовувати всі свої ресурси і зброю.

"Це цілком схоже на правду. У Путіна ресурсів і танків вистачить не на один рік. Якщо, скажімо, по 50 танків на тиждень , то це виходить, що він може старий запас техніки використовувати ще 7-9 років без особливих ускладнень. Тобто, скоріше йдеться не про визначення якоїсь об'єктивної реальності, а просто може вказувати на ознаки якогось планування», - сказав він.

Політолог вважає, що не варто розглядати будь-які заяви російської сторони, як маніпуляцію чи залякування. Це скоріше попередження щодо подальшого наступу не тільки на Схід, а й на іншу територію України:

"Я не думаю, що Путін просто залякує Україну. Ці заяві не безпідставні. Будь-які сьогоднішні дії розраховані на якийсь зовнішній ефект. Тож, це виглядає, як попередження для керівництва, щоб воно не думало, що на цьому поступки закінчилися і вони мають готуватися до подальших наступів".

Як повідомлялося раніше, в адміністрації Кремля з'явилося повідомлення, що для врегулювання конфлікту на Донбасі у керівництва України попереду не один рік. Про це вчора в своєму інтерв’ю завив голова Адміністрації Кремля Сергій Іванов.

Нагадаємо, що 19 вересня учасники контактної групи з врегулювання ситуації на сході України підписали Меморандум про реалізацію протоколу від 5 вересня. Один з ключових пунктів меморандуму – повне припинення вогню та застосування зброї на сході України.

До списку новин