загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Оздоровлення пенсіонерів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Сьомий рік поспіль у позаміському спортивно-оздоровчому комплексі “Супутник” Автозаводської районної ради міста Кременчука відпочивають пенсіонери. Перша зміна людей поважного віку прибула ще 20 серпня, відразу після завершення сезону оздоровлення дітей. Як розповідають організатори такого відпочинку, програма перебування у таборі для пенсіонерів не менш насичена, ніж для юних відпочивальників. Упродовж однієї зміни, яка триває п’ять днів, літні люди відпочивають на березі Псла, ловлять рибу, співають пісень, організовують змістовне дозвілля.

Загалом цього року в “Супутнику” відпочине понад 500 ветеранів війни та праці. Путівки для них – безкоштовні. Й хоча оздоровлення пенсіонерів є ініціативою керівництва Автозаводського району, однак її активно підтримують і в Крюківській та Кременчуцькій районних радах. Зокрема під час першого туру 25 представників пільгових категорій Кременчуцького району не тільки чудово відпочили, а й пройшли комплекс оздоровчих процедур. Як зазначають у райдержадміністрації, відпочинок пенсіонерів відбувся завдяки та за повної фінансової підтримки спонсорів.

Віра ІЛЬКОВА

До списку новин