загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

МОЗ та Фонд ООН розробляють нацпрограму щодо старіння населення

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Міністр охорони здоров´я України Олег Мусій прозвітував про результати виконання Програми дій Міжнародної конференції з народонаселення і розвитку (МКНР)

Як передають «Коментарі», про це повідомляє прес-служба МОЗ України.

В рамках доповіді на спеціальній Сесії Генеральної Асамблеї ООН, Олег Мусій зазначив, що в Україні проводяться фундаментальні демографічні дослідження, які допомагають у розробці державної політики.

Також міністр підкреслив, що відбуваються зміни у сфері соціального захисту населення та захисту прав літніх людей на основі Принципів ООН у стосовно літніх людей і Мадридського міжнародного плану дій щодо старіння населення.

«Україна є однією з «найстаріших» країн світу за віковою структурою населення і розглядає старіння населення як важливий демографічний процес сучасності, який багато в чому визначить портрет людства в цьому столітті. Ми б хотіли підкреслити важливість подальшої підтримки з боку всіх держав діяльності Фонду ООН стосовно народонаселення щодо старіння населення. Україна високо цінує співпрацю з Фондом і висловлює подяку за надання нам систематичної підтримки у розробці і реалізації державної політики у відповідь на соціальні та економічні виклики, пов´язані зі старінням. Наш головний спільний проект - розробка (з майбутньою реалізацією) комплексної національної програми по старінню населення на основі Мадридського плану», - повідомив Мусій.

Також міністр підкреслив, що для досягнення поставлених цілей необхідні значні ресурси

Нагадаємо, за словами Олега Мусія, в Україні зменшилася материнська смертність, а молоді люди стали більше дбати про своє здоров´я.

 

Джерело фото: Наталя Ільїна

До списку новин