загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Британські вчені створили пристрій, який прогнозує дату смерті

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Фахівці з Великобританії  створили винахід, який може визначати швидкість старіння людини. За зовнішнім виглядом пристрій більшою мірою нагадує наручний годинник.

Ідея створення подібного роду винаходів належить двом ученим, які представляють університет Ланкастера, повідомляє Pinu.

Винахід, розроблений британськими професорами, базується на основі використання лазерних технологій. В даному випадку виконується моніторинг стану ендотеліальних клітин організму людини через поверхню шкіри людини.

Вони багато в чому забезпечують регулювання процесу згортання клітин крові, тонус судин і артеріальний тиск. Крім усього іншого вони володіють унікальною особливістю міняти свою чисельність за необхідності.

Розташування даних клітин змінюється згідно існуючих вимог організму людини. Також ендотелій виростає безпосередньо в пошкоджені ділянки різних органів і активізує безпосередньо процес утворення нових капілярів.

Таким чином, запускається процес відновлення організму людини навіть після тривалої хвороби. Чим більша кількість клітин утворюється, тим швидше відбувається процес відновлення.

Пристрій, який створений британськими вченими, дозволяє змінити потік даних клітин і на основі аналізу отриманих даних обчислити швидкість старіння людини.

Згідно з відомостями про активність клітин вчені змогли почати отримувати інформацію про темпи старіння людини.

Фахівці відзначають, що буквально через три роки пристрій можна буде використовувати в практичних цілях для роботи медичних установ.

До списку новин