загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Виставка ікебани в Музеї Ханенків

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

З 26 по 28 вересня 2014 року в Національнальному музеї мистецтв ім. Богдана та Варвари Ханенків відбудеться виставка ікебани. Експонуватимуться композиції з живих квітів, створені майстрами Ікенобо - найдавнішої школи цього мистецтва.

Музей Ханенків, спільно із Посольством Японії в Україні та Школою ікебани Ікенобо,  запрошує долучитись до унікального явища японської культури, традиції якого налічують понад 500 років – мистецтва ікебани. На відкритті виставки кожен охочий стане свідком створення квіткових композицій. Проведе демонстрацію та пояснить їх зміст визнана майстриня із Японії Ямада Мідорі, володарка титулу «Живе надбання нації», кавалер «Ордену рубінової зірки із золотими та срібними променями», яка очолює Філію Інституту ікебани Ікенобо на теренах СНД.

Другою почесною учасницею виставки стане професорка ікебани Анжела Лобастов (Молдова), яка стала першою іноземкою, запрошеною до Японії на професорський конкурс, що упродовж 300 років проводився виключно серед японців.

Крім цього, на виставці у Музеї Ханенків будуть представлені й твори київських викладачів та студентів ікебани. Київське відділення Школи ікебани Ікенобо існує із 1999 р. – спершу як курси при Посольстві Японії в Україні, а потім в Українсько-Японському Центрі НТУУ «КПІ».

Галина Біленко, завідувачка відділу азійського мистецтва Музею Ханенків:

«Кожного разу виставки майстрів школи Ікенобо стають святом для наших відвідувачів. Перед нами завжди новий творчий підхід до передачі тих філософських принципів, які лежать в основі мистецтва ікебани. У кожній композиції глядач відчує, як художник сприймає схему відношень між людиною і природою, як втілює через гармонію букетів красу і символічне значення кожної квітки».

На урочисте відкриття у музеї запрошено Першого секретаря з питань культури та інформації Посольства Японії в Україні пана Хідеюкі Танджі.

Кураторка виставки – Олена Капранова, викладачка школи ікебани Ікенобо.

Організатори:

Посольство Японії в Україні

Школа ікебани Ікенобо

Національний музей мистецтв ім. Богдана та Варвари Ханенків

Вхід на виставку за цінами музею.

До списку новин