загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Святошині надають психологічні послуги громадянам похилого віку. Телефони

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На виконання Закону України «Про соціальні послуги» психолог  відділення соціальнопобутової адаптації Територіального центру соціального обслуговування Святошинського району м. Києва Максим Сергійович Панченко в груповій формі проводить психологічні консультації з клієнтами, надає психологічну підтримку та допомогу людям похилого віку, повідомили в Святошинській РДА.

Психологічне консультування спрямоване на вирішення різного роду психологічних проблем в спілкуванні, між особистих стосунках, професійному житті.

Зміст психологічного консультування в тому, що консультант, використовуючи спеціальні наукові знання, створює для клієнтів атмосферу довіри та впевненості, в якій останні переживають свої нові можливості  власних життєвих завдань.

Мета консультування – допомогти клієнтам зрозуміти, що відбувається в їхньому життєвому просторі й самостійно досягти поставленої мети на основі усвідомленого вибору при вирішенні проблем емоційного і міжособистісного характеру.

За інформацією звертатися до відділення соціально-побутової адаптації, м. Київ, вул. Жмеринська, 22-А, каб. 9, тел. 403-37-81, 407- 38-16.

До списку новин