загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Україні розпочалося масове відключення світла

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Стабілізувати роботу енергосистеми країни планують до листопада.

Жити без світла, принаймні по кілька годин на день, нині звикають у різних регіонах країни. До тих, хто вже економить електрику у пікові години, напередодні долучилися Харківщина, Полтавщина, Черкащина та Київщина. Там запровадили графіки аварійних відключень.

У Київській області на кілька годин вимикали електропостачання підприємствам, робота яких не впливає на життєзабезпечення людей. Відключали в проміжку з 12:00  до 17:00. По інших регіонах зранку й увечері без світла сиділи мешканці кількох десятків багатоповерхівок.

А все, нагадаємо, через те, що на складах теплоелектростанцій не вистачає вугілля, необхідного для вироблення електроенергії. У профільному міністерстві припускають, що режим економії триватиме ще щонайменше місяць. Стабілізувати роботу енергосистеми країни планують до листопада. Українців закликають поставитися до обмежень із розумінням і самим заощаджувати електрику.

Тим часом столичним підприємствам почали щодня відключати світло на тривалий час.

До списку новин