загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Полтаві пройшов фестиваль творчості літніх людей

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У Полтаві відбувся фестиваль творчості літніх людей. Напередодні Дня людини поважного віку його влаштовують у нашому місті вже вшосте. З кожним разом, відзначають організатори, збільшується кількість колективів художньої самодіяльності.

Анастасія Макарівна народилася у творчій сім’ї, де всі грали на музичних інструментах. Тож спів, зізнається, її супроводжує усе життя.

Анастасія Пусан, учасниця вокального ансамблю «Червона гвоздика»:

У 5 років я пасла телят і співала разом із соловейком, разом із пташками, тому що вони гарно-гарно вранці співають, а я їм допомагала.

Сьогодні вона в числі тих, хто бере участь у фестивалі творчості літніх людей. На його сцену сьогодні виходять колективи художньої самодіяльності, що діють при будинках культури, територіальних центрах Полтавської області. Шостий рік поспіль вони приїжджають до нашого міста, аби показати свої таланти.

Андрій Каркач, заступник голови Ленінської районної у м.Полтава ради:

Літні люди, як правило, після виходу на пенсію вони замикаються в собі, залишаються наодинці самі з собою у будинках та квартирах, і виникла така ідея – витягти їх звідти, показати, що світ є дещо іншим.

Учасники фестивалю, попри свій поважний вік, активні та життєрадісні. Вони запевняють: вийшовши на пенсію, у них ніби-то відкрилося друге дихання. Тепер народна пісня – це їхнє життя.

Надія Загреба, староста народного фольклорного ансамблю «Джерела»:

Ми - лауреати міжрегіональних конкурсів. Скрізь ми їздимо. Коли у країні все було затишніше, ми скрізь співали. Ми гостюємо в закладах, у школах, в різні заклади нас запрошують.

Шостий фестиваль творчості літніх людей, говорять організатори, став рекордним за кількістю учасників.

https://www.youtube.com/watch?v=eSrStivQkaQ

Крістіна Брігіда

До списку новин