загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Вінниці День людей похилого віку відзначили благодійною ярмаркою

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

25 вересня Територіальний центр соціального обслуговування Вінниці провів благодійний ярмарок-виставку «Дари ланів».

На ньому організатори представили вироби та композиції з овочів і фруктів, які виростили працівники Територіального центру у власних городах і садах. Усі вироби після виставки було подаровано малозабезпеченим людям, які обслуговуються у відділенні надання соціальної допомоги терцентру.

Благодійний ярмарок-виставка був приурочений Дню людини похилого віку.

– Наш благодійний ярмарок – це своєрідні обжинки. Як і в давнину, кінець жнив супроводжується піснями та танцями, так і в нас – добре попрацювавши, ми тепер ділимося плодами своїх трудів з тими, хто потребує уваги та турботи. Адже усі композиції зроблені самими ж працівниками, і в кожну з них вкладено душу. Разом з ними ми несемо частинку нашого свята до підопічних, – зазначила директор Територіального центру Галина Бачинська.

До списку новин