загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

З 1 жовтня Україна буде технічно готова до зими – Гройсман

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

1 жовтня Україна буде на 100% технічно готова до зими, повідомив у ефірі «5 каналу» віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства Володимир Гройсман.

«Що стосується технічної підготовки, то сьогодні Україна підготовлена до зими на 90%, і це означає, що з 1 жовтня Україна буде мати 100% технічної готовності житлових будинків, котелень, закладів бюджетної сфери до опалювального сезону», – сказав віце-прем’єр.

За його словами, сьогодні Україна перебуває в надто складних умовах, викликаних діями Росії, через припинення постачання газу, обмеження поставок вугілля з шахт на Донбасі, що викликає значні труднощі в електропостачанні і теплозабезпеченні.

За його словами, до роботи Урядового антикризового енергетичного штабу приєднались американські і канадські фахівці з енергетики і спільно з ними розробляються чіткі плани дій на випадок складних сценаріїв в період проходження опалювального періоду.

Антикризові штаби створені також у кожній області для координації зусиль і спільного реагування на можливі виклики.

Віце-прем’єр також зазначив, що важко оцінити стан підготовки до зими на неконтрольованих українською владою територіях. Однак місцеві фахівців енергокомпаній, водоканалів, комунальних служб, постійно працюють із ризиком для життя, намагаючись забезпечити рівень комфорту для місцевих мешканців, додав Гройсман.

До списку новин