загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Учасниками АТО визнано 152 військових

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Міжвідомча комісія з присвоєння статусу учасників бойових дій надала статус учасника АТО 152 особам.

Про це заявила міністр соціальної політики України Людмила Денісова, повідомляє прес-служба Кабміну.

«Створена Міжвідомча комісія, яка надає і визначає статус учасника бойових дій учасникам АТО. На сьогодні за таким статусом звернулось 152 особи», – зазначила Денисова. Міністр також звернулася до Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ, Державної прикордонної служби та інших відомств, які мають військові формування, з проханням не затримувати документи, щоб пришвидшити подання списків учасників АТО до Мінсоцполітики.

Раніше уряд затвердив порядок надання статусу учасника бойових дій особам, які брали безпосередню участь у антитерористичної операції, забезпеченні її проведення. Статус учасника бойових дій надається: військовослужбовцям (резервістам, військовозобов'язаним) і працівникам ЗСУ, Нацгвардії, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Держприкордонслужби, Держспецтрансслужби, особам рядового і начальницького складу, військовослужбовцям, працівникам МВС, Управління державної охорони, Держспецзв'язку, військових формувань, які брали участь в АТО, а також забезпечували її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах проведення антитерористичної операції.

До списку новин