загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Донецькій області не виплачуються пенсії, тому що «всі порозбігалися»

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Глава Донецької облдержадміністрації Сергій Тарута пояснив, що виплати пенсій на територіях, що не контролюються українською владою, неможливі з технічних причин

З коментарів губернатора, опублікованих на YouTube, випливає, що в Донецьку неможливо забезпечити виплату пенсій, оскільки не функціонують фінансові та пенсійні служби, співробітники яких не виходять на роботу через страх.

«Всі, хто перебуває на територіях, які контролюються українською владою, отримують пенсії. Ті, хто переїхав і зареєструвався, отримують пенсії, допомогу та субсидії по кожній людині. У тих місцях, де ми не контролюємо, це складно забезпечити. Там немає казначейства, фінансових служб, пенсійних служб, вони через страх всі порозбігалися. Тому технічно неможливо забезпечити необхідні платежі», - пояснив Сергій Тарута.

Нагадаємо, що глава Донецької облдержадміністрації Тарута заявив, що настрої мешканців регіону стосовно так званої «ДНР» значно змінилися.

https://www.youtube.com/watch?v=doDJRbDDu0I

До списку новин