загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Виставку картин для незрячих «Торкаючись, бачу» презентують у Львові

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

1 жовтня 2014 р. у Львівській національній галереї мистецтв відкрилася виставка картин для відвідувачів з глибокими ураженнями зору під назвою «Торкаючись, бачу».

«Мені особливо приємно, що організаторами виставки стали зрячі творчі люди – скульптор Василь Одрехівський та художниця Анастасія Сімферовська. Ще у червні вони запропонували мені втілити в життя цей чудовий проект. І я з радістю зголосилася, бо відчуваю велику потребу «побачити» кінчиками пальців щось нове», – підкреслила громадська діячка Оксана Потимко.

Громадський діяч говорить, що спочатку не сподівалася на успіх виставки, адже у Львові вже були спроби познайомити незрячих зі світом фотографії.

«Перша спроба не вдалася. І не тому, що сюжети фотографій були не цікавими, а тому що лінії не були виразними. Навіть мені, людині, яка втратила зір у 25 років, було майже неможливо зрозуміти на дотик, кого зображено на фотографії. Тут – інша картина. Коли я торкнулася портретів відомих людей, то не просто «побачила» обличчя, а й відчула різницю між художніми стилями», – наголосила Оксана Потимко.

Всього на виставці «Торкаючись, бачу» буде представлено 12 портретів. Над ними працювали студенти Львівської національної академії мистецтв під керівництвом організаторів проекту.

До списку новин