загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Російський депутат-бойовик: у нашому загоні 90% росіян, а місцеві не хочуть воювати

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На Донбасі депутата називають "Урал".

Депутат міськради Златоуста, що у Росії, Олександр Негребецьких воює на Сході України на боці бойовиків і запевняє, що він "доброволець" під позивним "Урал".

"Я патріот Росії, а тут живуть слов'яни. Такі ж росіяни, як і я. Я буду тут захищати своїх братів слов'ян і руську землю від фашистів", - сказав депутат в інтерв'ю російському виданню ura.ru.

"У нашому загоні 90% росіян, решта - жителі Донецька. Вони називають себе росіянами. З росіян половина уральців, половина - сибіряків", - заявив він.

Депутат-бойовик розповів, що в лавах терористів мало місцевого населення.

"Сам в шоці: вони їдуть в Росію, а ми приїжджаємо сюди! Вони свою землю не хочуть захищати! Мені вчора один дідусь сказав: "Та мені все одно, хто буде, лише б пенсію платили", - сказав він.

Раніше повідомлялося, що в Україну перекинули з РФ близько 200 найманців, яких замаскували під місцевих.

До списку новин