загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Перешкоди до щасливого життя

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Хочете жити щасливо але не виходить? Може вам щось таки справді заважає?

1. Незавершені справи.

Звільнитеся від минулого, визначивши і привівши в порядок незавершені справи. Доведіть до кінця все, що ви почали: проект, дієту, конфлікт, узяте на себе зобов'язання - виконавши це, доручивши іншій людині або просто відмовившись від нього.

2. Ігнорування сьогодення.

Сьогодні - це результат тих «сьогодні», які були до нього. Добре прожите даний абсолютно природно породжує чудове майбутнє. Збережіть гривню сьогодні, і у вас буде більше грошей завтра. З'їжте на 500 калорій менше сьогодні, і ви втратите у вазі завтра. Тільки те, що ви робите сьогодні, впливає на ваше майбутнє.

3. Відсутність пріоритетів.

Ніколи не займайтеся тим, що ви хочете, в той момент, коли ви хочете цього найбільше. Якщо ви просто реагуєте на найближчу річ, яка потрапила в поле вашої уваги, ви ніколи не будете мати достатньо часу для того, що дійсно важливо. Не розподіляйте ваш час за вашими пріоритетам. Розподіляйте ваші пріоритети за вашим часом.

4. Самообман.

Брехня самому собі - це найбільш згубна форма неповаги до себе. Подумайте над випадками, коли ви бували нечесні з собою і як це можна виправити. «Я ніколи не буду більше прикидатися, що не має значення те, що я кладу в свій рот. Я не буду більше прикидатися, що перевитрата бюджету це нормально ».

5. Догоджання людям.

Якщо ви завжди говорите «так», навіть коли хочете сказати «ні», ви будете нещасні, втрачаючи контроль над своїм часом і енергією, заради будь-якої людини, яка попросила вас про щось. Звільніть себе, навчившись відстоювати свої кордони.

До списку новин