загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Виставка «Арткнига» запрошує на майстер-класи

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

16 жовтня в Музеї книги та друкарства України розпочне свою роботу виставка «Арткнига», де можна буде не лише помилуватися творчими пошуками у створенні книги як об’єкта мистецького, а й відвідати різноманітні майстер-класи.

Як зазначено в офіційному прес-релізі: «Музей прагне залучити якнайширшу аудиторію до інноваційного та креативного бачення світу, зокрема, у царині книготворення, дослідження історії книги і книгодрукарства. Тому запрошуємо не лише оглянути виставку «Арткнига», а й відвідати тематичні майстер-класи, які дають можливість глядачеві перевтілитись у творця».

На майстер-класах, що працюватимуть під час фестивалю дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів» (16-19 жовтня), можна буде долучитися до процесу книгодрукування, навчитися робити власні арт-томи, вишивані листівки, гравюри, об’ємні ілюстрації.

Заходи відбудуться у  Музеї книги і друкарства України: Київ, вул. Лаврська, 9, корпус 9.

До списку новин