загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсіонер з Росії зібрав літак для повітряних прогулянок

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Проти нього було порушено відразу декілька адміністративних справ, пов'язаних з порушенням повітряного простору

Західно-сибирська транспортна прокуратура повідомила про дуже цікаву адміністративну справу. У Омській області челябінський пенсіонер здивував усіх тим, що піднявся в небо на своєму власному літаку, повідомляє ДеПо з посиланням на Novate.ru.

Легкомоторний літальний апарат пенсіонер зібрав своїми силами і без чиєї-небудь допомоги. Після того, як було зареєстровано порушення повітряного простору, співробітники відомства виїхали на місце події, щоб розслідувати прецедент.

Знайти винуватця було не важко. Правоохоронці були шоковані побаченим: дідусь-винахідник зміг зібрати справжнісінький літак класу Helio.

Пенсіонер не став заперечувати своєї провини, проте, судячи з усього, не до кінця усвідомлював те, чим може загрожувати для нього і інших не санкціонований політ.

Примітне те, що літак Helio старий привіз в рідні місця по деталях ще в 2013 році. Де саме він його узяв, не уточнюється. На складання пішло трохи більше місяця. Збирався літак на базі місцевого майданчика ДОСААФ. Незважаючи на незвичайний інженерний потенціал пенсіонера, закон є закон, і проти нього було збуджено відразу декілька адміністративних справ, пов'язаних з порушенням повітряного простору, а також з використанням повітряного транспортного засобу без відповідного дозволу і підготовки.

Де дідусь навчився так добре літати - він розповідати не став. Як зазначив пенсіонер, літак використовувався ним суто в особистих цілях, для «повітряних прогулянок».

Ухвала суду щодо порушених справ буде винесена 8 жовтня. По кожній з адміністративних справ дідусеві-льотчикові загрожує штраф від 1 до 5 тис. рублів (від 350 до 1600 грн).

До списку новин