загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Клубу польської інтелігенції у головній книгозбірні області бути!

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Сьогодні в читальній залі головної книгозбірні області відбулася презентація клубу польської інтелігенції. Засідання якої, у перспективі, мають проходити у відділі документів іноземними мовами. 

Голова товариства польської культури ім. Тадеуша Костюшка, пані Ніна Поремська, розповіла про будні та свята товариства, екскурсії по Україні та Польщі. А також анонсувала клуб «Третього віку», який стане, за словами пані Ніни, хорошою альтернативою осінній депресії.  Тут пенсіонери матимуть змогу вивчити розмовну польську мову під час живого спілкування.

З презентацією під назвою «Волинь стала для них колискою»,  у якій йшлося про видатних поляків - уродженців Волині, виступила завідувач відділу документів іноземними мовами Ольга Кириченко.

Вона розповіла про двох видатних поляків – Зигмунда Сєраковського та Габріеляю Запольську, перший крик яких святився під синім небом нашого краю.

Слайдопоказ продемонструвала Катерина Веремчук - бібліотекар відділу документів іноземними мовами.

До списку новин