загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Львівське видавництво запрошує літніх людей на книжковий розпродаж

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У Львові відбудеться книжковий Гаражний Розпродаж «Потрібні люди» від «Видавництва Старого Лева». Про це Львівському порталу повідомили організатори книжкового розпродажу.

Спеціально для літніх людей, пенсіонерів, дідусів і бабусь, які прийдуть на акцію з внуками, під час Гаражного Розпродажу передбачені суттєві знижки на видання Старого Лева. Серед книжок, представлених на розпродажі, будуть і старі видання за зниженими цінами і найсвіжіші новинки видавництва.

«Вік людини – це зовсім не вирок. Але часто наше суспільство не готове визнавати людей у віці не просто людьми на рівні, але й особливо важливими людьми. На жаль, держава зосереджена на тому, аби вичавити з активної людини всі сили, скористатися вповні її багаторічною працею, а коли літня людина залишається поза роботою, вона часто опиняється в певній суспільній порожнечі, без соціального захисту, без достойної матеріальної винагороди. І оскільки нам, громадянському суспільству, звичайним небайдужим людям випадає ця щоденна роль коригувати недоліки держави, - ми повинні усвідомити, що всім нам потрібна нова суспільна парадигма у ставленні до свого віку і життєвих перспектив літніх людей», - розповідає головний редактор «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка.

Унікальна можливість: перші 1000 книжок будуть продані пенсіонерам з додатковою знижкою 20 грн. від акції "Третій вік - задоволення від читання" від ГО "Форум видавців". Купон на знижку можна буде отримати під час акції з 12 до 17 години, показавши пенсійне посвідчення.

У програмі заходу: хороша музика, добра кава, зустрічі з поетами та письменниками, майстер-класи для дітей та дорослих!

Книжковий розпродаж відбудеться у суботу, 11 жовтня з 12:00-17:00. Адреса: дворик Старого Лева – вул. Лемківська, 15а (бічна вул. Хімічної).

Фото: організатори Афіша. Львів 

До списку новин