загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсіонерка з Рівненщини привітала Путіна і послала його... в психлікарню

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

7 жовтня президент Росії Володимир Путін відзначатиме свій день народження. 63-річна жителька Рівненщини написала вірш, присвятила його Путіну і послала його в психлікарню.

Радикульцева Галина Леонтіївна надіслала в редакцію вірш про президента Росії Володимира Путіна. В вірші 63-річна жителька села Зоря, Рівненського району закликала Путіна схаменутися.

Герої Небесної сотні Життя за народ віддали,  щоб люди у нашій державі по новому всі зажили. Та Путін усе зіпсував нам, він вирішив нас залякать, війну розпочав в Україні, підряд все почав руйнувати. Хоче путін Україну собі підкорити, та народ наш український хоче вільно жити. Путін, Путін схаменись Нвкруг себе озирнись, що ж ти, дурню, наробив, чи бува ти не здурів? Чи вже клепки ти не маєш? Ти ж народ наш не здолаєш! Українці вільні люди, їх багато, їх повсюди. І в Москві їх теж фатає, кожен з них про тебе знає. Ти це Путін пам'ятай! На чуже не зазіхай! Давай Путін схаменись і за розум вже візьмись. Нам нема чого ділить, з нами краще в мирі жить. Але Путні недоумок, клепки вже не має. Те, що губить свій народ ніби і не знає. Треба йому у псіхушці трохи відпочити, тоді усім людям буде легше в світі жити.

Ольга ДАНИЛЮК

До списку новин