загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсіонери - переселенці зможуть отримати 884 гривні адресної допомоги на оренду житла

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Департаменти соціального захисту в повному обсязі виплачуватимуть компенсацію за оренду житла на 6 місяців для переселенців зі Сходу України, зокрема пенсіонерам та інвалідам. e-news.com.ua/

1 жовтня прийнято урядову постанову, яка передбачає надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції. Надання грошової допомоги таким особам пов'язане з необхідністю покриття витрат на проживання, у тому числі, у зв'язку з наближенням зимового періоду.

Відповідно до постанови, адресна допомога призначається особам, які обліковані органами соціального захисту населення. Вона виплачується з дня звернення строком не більше, ніж шість місяців, у таких розмірах: для непрацездатних осіб (пенсіонери, інваліди, діти) - 884 гривні на одну особу (члена сім'ї), для працездатних осіб - 442 гривні на одну особу (члена сім'ї). Загальна сума допомоги на сім'ю розраховуватиметься, як сума розмірів допомоги на кожного члена сім'ї та не може перевищувати 2 400 гривень.

До списку новин