загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Рада ухвалила закон, яким дозволила заочно судити Януковича і Ко та конфіскувати їхнє майно

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Парламентарі внесли зміни до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України.

Сьогодні народні депутати внесли зміни до законодавства, якими, зокрема, дозволили заочно засудити екс-президенета Віктора Януковича та інших корупціонерів-утікачів, а також конфіскувати їхнє майно.

Відповідні зміни щодо невідворотності покарання за окремі злочини проти основ національної безпеки, громадської безпеки та корупційні злочини Верховна Рада внесла до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України. За це рішення проголосували 253 нардепи, передає УНІАН.

 

Цей закон дасть можливість "закінчити десятки кримінальних справ проти колишніх високопосадовців... Януковича, Арбузова, "сім'ї" так званої, за якими наразі арештовані активи на десятки мільярдів гривень, але вони не можуть бути стягнуті в бюджет, тому що необхідне рішення суду", зазначив міністр юстиції України Павло Петренко під час виступу в парламенті.

Згідно із законом, у Кримінальному кодексі України вносяться зміни про те, що конфіскація майна встановлюється за тяжкі та особливо тяжкі корисливі злочини, а також за злочини проти основ національної безпеки України та громадської безпеки незалежно від ступеня їх тяжкості, і може бути призначена лише у випадках, спеціально передбачених в Особливій частині цього Кодексу.

Нагадаємо, нардепи сьогодні також почали роботу над антикорупційними законами, а під стінами Ради активісти закидали портрети депутатів помідорами.

До списку новин