загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Завтра у Львові влаштують книжковий розпродаж для пенсіонерів з онуками

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Для літніх людей, які прийдуть на розпродаж з внуками, відоме львівське видавництво підготувало спеціальні знижки.

Завтра, 11 жовтня з 12.00 до 17.00 год у Дворику Старого Лева (вул. Лемківська, 15А) відбудеться Книжковий розпродаж. Купон на знижку можна буде отримати під час акції з 12 до 17 години, показавши пенсійне посвідчення.

Коли літня людина залишається поза роботою, вона часто опиняється в певній суспільній порожнечі, без соціального захисту

«Вік людини – це зовсім не вирок. Але часто наше суспільство не готове визнавати людей у віці не просто людьми на рівні, але й особливо важливими людьми. На жаль, держава зосереджена на тому, аби вичавити з активної людини всі сили, скористатися вповні її багаторічною працею, а коли літня людина залишається поза роботою, вона часто опиняється в певній суспільній порожнечі, без соціального захисту, без достойної матеріальної винагороди. І оскільки нам, громадянському суспільству, звичайним небайдужим людям випадає ця щоденна роль коригувати недоліки держави, - ми повинні усвідомити, що всім нам потрібна нова суспільна парадигма у ставленні до свого віку і життєвих перспектив літніх людей», - говорить головний редактор «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка.

Окрім того, в програмі заходу з 12.00 до 17.00 год. відбудуться різноманітні майстер-класи.

До списку новин