загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Як перевести пенсію зі Львова у райцентр?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

“Моя мама, пенсіонерка, прописана у Львові, але зараз проживає у районному центрі і хотіла б отримувати пенсію там. Скажіть, будь ласка, у який спосіб можна перевести пенсію зі Львова у райцентр і чи може цим зайнятися замість мами хтось із рідних, наприклад, я?”

Оксана Коломієць, м. Буськ

Руслана Іванкова, заступник директора Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області:

– Для цього пенсіонерові необхідно особисто звернутися із відповідною заявою про переведення пенсійної справи та документами в територіальне управління Пенсійного фонду тієї місцевості, де він хоче отримувати виплати. 

Далі управління у новому місці проживання пенсіонера зробить запит до управління Пенсійного фонду за його теперішнім місцем проживання. Після передачі справи пенсіонера поставлять на облік у новому місці проживання. 

Для переводу пенсії знадобляться такі документи:

– паспорт громадянина України; – ідентифікаційний код; – пенсійне посвідчення. 

До списку новин