загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Донецькі пенсіонери мітингують проти «зрадників Новоросії»

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У Донецьку кілька десятків літніх жінок штурмують будівлю ДонОДА, де розташовується керівництво проголошеної Донецької народної республіки. За повідомленням очевидців, близько п'ятдесяти пенсіонерок скандують «Ганьба!», «Зрадники», «Губарєв-Губарєв», пишуть Факти.

Спроба керівництва ДНР поговорити з жінками не увінчалася успіхом. Нагадаємо, вчора була зроблена спроба проведення акції протесту біля будівлі ОДА за участю жінок пенсійного віку. Близько тридцяти людей намагалися прорватися в будівлю, також вигукуючи «Ганьба» і «Зрадники».

За їх словами, вони хотіли зустрітися з керівництвом ДНР з висловленням протесту. Але через кілька хвилин акція була припинена, за наявною інформацією, постраждалих немає. Раніше в соціальних мережах з'явилися заклики до жителів Донецька вийти 12 жовтня на мітинг протесту на площі Леніна, щоб «боротися зі зрадниками Новоросії.

До списку новин