загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Україна несподівано для себе покращила кредитний рейтинг

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Standard&Poor's уточнила, що перегляд відбувся унаслідок перегляду самих критеріїв оцінювання.

 

Україна трохи покращила свій суверенний рейтинг за національною шкалою. Проте це відбулося не тому, що в державі налагодилися економічні справи, а через перегляд критеріїв оцінки присвоєння таких рейтингів.

 

Зокрема, міжнародна служба кредитних рейтингів Standard&Poor's у зв'язку з переглядом критеріїв присвоєння рейтингів за національними і регіональними шкалами переглянула суверенний кредитний рейтинг України за національною шкалою і підвищила його до "uaBBB-" з "uaBB+", йдеться у повідомленні УНІАН.

Нагадаємо, нещодавно Київ перебував за крок до погіршення кредитного рейтингу впритул до оголошення столиці "обмеженого дефолту".

До списку новин