загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Умови отримання пенсіонерами належних їм сум пенсій за довіреністю

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Відповідно до п.2 ст. 47 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" пенсія може виплачуватися за довіреністю, порядок оформлення і строк дії якої визначаються законом. Виплата пенсії за довіреністю здійснюється протягом усього періоду дії довіреності за умови поновлення особисто пенсіонером заяви про виплату пенсії за довіреністю через кожен рік дії такої довіреності.

Для прикладу, пенсіонер Д. 01 жовтня 2012 року доручив громадянину Н. отримувати свою пенсію в установі ВАТ "Державний ощадний банк України" протягом 3 років. У жовтні 2013 року пенсіонер Д. звернувся до управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі із заявою про продовження виплати пенсії за довіреністю. У жовтні 2014 року пенсіонеру Д. необхідно знову звернутись до управління Пенсійного фонду із аналогічною заявою.   

У разі неподання одержувачем пенсії такої заяви управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі припиняє перерахування пенсії на поточний рахунок пенсіонера у визначену одержувачем установу банку і здійснює виплату пенсії через підприємство поштового зв’язку за місцем проживання одержувача в установленому порядку.

Подібний порядок затверджений і для виплати пенсії через підприємства поштового зв’язку. П.5.6."Інструкції про виплату пенсії та доставку пенсії, соціальних допоміг національним оператором поштового зв’язку" передбачено, що у разі виплати пенсії за довіреністю, яка оформлена на строк більше ніж один рік, пенсіонер зобов’язаний після закінчення кожного року дії довіреності особисто звернутись з відповідною заявою до органу Пенсійного фонду щодо продовження виплати пенсії за довіреністю. Після одного року дії довіреності орган Пенсійного фонду робить відмітку навпроти прізвища одержувача про виплату пенсії за довіреністю. У разі відсутності відповідної відмітки у відомості виплата пенсії за довіреністю, з дати вчинення якої минулого більше року, не допускається.    

Начальник відділу  з виплати пенсій управління Пенсійного фонду України в м. Ізмаїлі та Ізмаїльському районі  Кульча Олена Василівна

 

Підтвердження стажу роботи на посадах, що дають право на призначення пенсій на пільгових умовах, або за вислугу років у разі ліквідації підприємства

Деякі категорії громадян за певних умов мають право на пільгове пенсійне забезпечення, тобто можуть призначити пенсію раніше встановленого пенсійного віку (60 років).

Йдеться, насамперед, про:

- громадян, які працювали або працюють повний робочий день на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за Списком № 1 та на інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці за Списком № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджених Кабінетом Міністрів України, та за результатами атестації робочих місць, на посадах, що дають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах або за вислугу років;

- водіїв міського пасажирського транспорту (автобусів, тролейбусів, трамваїв) і великовагових автомобілів, зайнятих у технологічному процесі важких і шкідливих виробництв;

До списку новин