загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Виставка «Магія мистецького Полісся» (виставка творів художників із м. Житомир)

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Я живу на Поліссі, де сосни торкаються неба,Де дрімає між вітами тепла ранкова зоря, Де зникає мій сум і з’являється гостра потребаВідшукати скарби, що ховають зелені моря...

Анна Алексієнко Організатори проекту: Центр Української Культури та Мистецтва; Володимир Марущенко – громадський діяч, поціновувач творчості житомирських художників.

Житомирське Полісся – унікальний край, де прадавня краса української природи та споконвічні традиції народної культури поєдналися у творчості сучасних митців. Завдяки цьому художнє середовище Житомирщини посідає виняткове місце в історії розвитку української культури, у лише йому притаманний спосіб відображає актуальні напрямки розвитку сучасного мистецтва.

Особливо це прослідковується в образотворчому мистецтві. Художники, яким волею долі випало творити в Житомирі, завжди вирізнялись своєю особливою манерою письма, міцним зв’язком творчості з рідним краєм, а також щирою відкритістю до нових мистецьких тенденцій. До речі, у Житомирі з 1974 року діє художня школа, яка вважається однією з найкращих в Україні – серед її вихованців чимало талановитих митців.

У виставковому проекті «Магія мистецького Полісся» виставляються роботи 20 талановитих художників, знаних в Україні та далеко за її межами. Це Петро Богомаз, Микола Бутковський, Марина та Володимир Вербицькі, Юрій Дубінін, Євгенія Заброцька, Світлана Зелена, Костянтин Камишний, Юрій Камишний, Юрій Каргаполов, Галина Касянчук, Валерій Кулик, Микола Мальцев, Франц Осовський, Станіслав Петрашевський, Борис Портной, Олександр Слутковський, Юрій Супрунчук, Віктор Шкуринський, Віктор Шпаковський.

Особливістю виставки є не лише її регіональне спрямування, а й розмаїття тематики робіт. Тут і пейзажі Житомирщини, колорит поліського села, і соковиті натюрморти, чудові портрети, абстракції та алегоричні образи, розмаїті сюжетні роботи та твори на релігійну тематику.

Щиро запрошуємо 22 жовтня о 18:00 побувати на презентації творчості талановитих житомирян, поспілкуватися з художниками та послухати чарівну поліську музику! Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В, ст. м. Контрактова площа (вихід із метро в бік Верхнього та Нижнього Валів). № тел.: (044) 425-12-64.

До списку новин