загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Сенатори США хочуть надати Україні бронемашини та протитанкове озброєння

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

CША не мають обмежуватись дипломатією та санкціями.

Сенатор-демократ Карл Левін, який очолює комітет з питань збройних сил, та сенатор-республіканець Джеймс Інгоф заявили, що США мають надати Україні оборонну допомогу, включно зі зброєю.

"Українському народу протистоять важко озброєні бойовики, оснащені, підготовлені та підтримувані Росією, а віднедавна, власне збройні сили Росії, метою яких є встановлення політичного та економічного панування, якого прагне Путін", – заявили сенатори на сторінках "Вашингтон пост".

За їхніми словами, США мають почати надавати озброєння, які допоможуть Україні захистити її територію. Такі озброєння можуть включати протитанкове - для захисту від наданих Росією бронемашин, а також боєприпаси, бронемашини, бойові машини та спеціальне комунікаційне обладнання.

"Ці озброєння не мають становити загрозу Росії, окрім випадку подальшої агресії проти України", – пишуть Левін та Інгоф.

Сенатори зазначають, що зброя необхідна для оборони України, може бути лише частиною стратегії, яка має включати підтримку політичних та економічних реформ в Україні, зменшення її енергозалежності від Росії.

Законодавці вказують, що надання Україні американської зброї має допомогти встановленню тривалого перемир'я і, зрештою, вирішенню кризи.

До списку новин