загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Археологи знайшли в Україні храм віком 6 тисяч років

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На території Кіровоградської області знайдено руїни величезного стародавнього храму з людиноподібними фігурками та зі залишками тварин, принесених у жертву.

Знахідку зробила група британських і українських археологів. Про це на щорічному конгресі Європейської асоціації археологів розповіли Наталія Бурдо та Михайло Відейко, пише Live Science.

За даними вчених, площа храму становила 60 на 20 метрів. Це була двоповерхова споруда, зроблена з дерева та глини, з внутрішнім двором в з портиками за периметром.

Усередині споруди було виявлено вісім глиняних плит, на одній із яких знайшли безліч обгорілих кісток ягнят, яких, судячи з усього, принесли в жертву.

Підлогу та стіни всіх п‘яти приміщень другого поверху було пофарбовано в червоний колір.

На першому поверсі дослідники виявили сім додаткових платформ і внутрішній двір, усипаний кістками тварин і фрагментами кераміки.

Храм було виявлено під час розкопок доісторичного поселення поблизу села Небелівки Новоархангельського району. Останні дослідження об‘єкта показали, що давнє поселення займало площу близько 238 гектарів. На 50 вулицях розташовувалися понад 1,2 тисячі будівель.

Учені встановили, що знахідка хронологічно належить до часів трипільської культури мідного віку (5500-2750 роки до Р. Х.). Вік храму – близько 6 тисяч років.

Знайдений в Україні храм схожий на культові споруди Близького Сходу того самого періоду. Як зазначають археологи, шумерський храм Еріду, якому близько 6 тисяч років, також було поділено на окремі кімнати.

До списку новин