загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Путін прагне повторити на сході України сценарій Криму – екс-очільник Пентагону

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Президент Росії Володимир Путін захопив Крим з допомогою військової сили і цього ж прагне на сході України. Про це в інтерв’ю чеському інформаційному каналу ČT24 заявив колишній міністр оборони США і колишній голова ЦРУ Леон Панетта.

Американський  фахівець вважає, що вже на самому початку конфлікту було потрібно Володимирову Путіну сказати, «що він не може використовувати агресію, щоб захоплювати території».

Панетта додав, що на «погрози, які спрямовує Володимир Путін не тільки проти України, але і проти інших, потрібно діяти швидко, діяти так, щоб можна було такий тип агресії зупинити». На його думку, тому так важливо, що Захід запровадив санкції щодо Росії, «хоч це і тривало довго».

Якщо в Росії хочуть торгувати з іншими країнами, економічно їм допомагати, чи бути членами міжнародної родини – будь ласка, наголосив Леон Панетта. «Однак якщо вони хочуть тільки винищувати, захоплювати землі інших держав, тоді ми їх зупинимо», сказав Леон Панетта.

Час, коли здавалося, що Холодна війна позаду, минув, виглядає, що маємо новий розділ Холодної війни, вважає Леон Панетта.

Колишній міністр оборони США і колишній голова Центрального розвідувального управління (CIA) Леон Панетта взяв участь в міжнародній  конференції «Дні США та Європейського союзу», що відбулася в Празі.

За повідомленням чеських ЗМІ, у своєму виступі на конференції Панетта закликав Захід надати військову допомогу Україні.

До списку новин