загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Розподіл України планувався з 2008 року?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Сікорскій розповів про Путніські плани щодо війни. Автор Йорг Вінтербауер

Якщо це правда, то те, що повідомив колишній міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський, є аморальною пропозицією. Вже в 2008 році президент Росії Володимир Путін запропонував своєму польському колезі Дональду Туску розділити Україну. Путін хотів підкинути польському прем'єру Західну Україну, на Східну ж та Крим Путін, згідно його слів, він претендував сам. Цю інформацію Сікорський, який донедавна був польським міністром закордонних справ, а тепер обіймає посаду голови парламенту, повідомив авторитетній сторінці новин США "Politico": "Путін хотів, щоб ми взяли участь у розподілі України. Він хотів, щоб Польща надіслала свої війська в Україну". Тодішній польський прем'єр Туск, який скоро обійме посаду президента Ради Європи, чітко пояснив, що Варшава з чимось подібним не матиме справи.

Тим часом, Сікорський частково дистанціювався від своїх слів. У понеділок ввечері він написав у Твіттері: "Інтерв'ю з Політіко" не було авторизовано і деякі з моїх слів були неправильно інтерпретовані. Однак я підтверджую, що Польща не бере участі в щодній аннексії". Що саме було перекручено він залишив відкритим. Польське міністерство зовнішніх справ та представник російського уряду були недосяжні для коментарів стосовно ситуації. Росія анексувала український Крим весною. Путін послався на те, що приєднання було здійснено як результат референдуму.

Переклад з німецької.

Здійснив Роман Олійник, директор відділу з міжнародних відносин.

До списку новин