загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Чернівцях відбулося відкриття виставки «Його пісня крокувала світом

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

21 жовтня у галереї «Sweet арт» Чернівецький музей історії та культури євреїв Буковини та Українсько-німецьке культурне товариство при Центрі GEDANKENDACH презентували виставку «Його пісня крокувала світом».

Представлені на виставкових стендах матеріали знайомлять відвідувачів з історією життя та творчості відомого співака Йозефа Шмідта (1904 – 1942 рр.). Окрім текстових матеріалів та фото на виставці можна побачити і цікаві архівні документи: шкільний табель, листи до правління єврейської громади м. Чернівці, старі газети з анонсами його концертів у рідному місті та ін. Певної автентичності атмосфері відкриття додав і спів відомого тенора, який лунав у виставковій залі з патефонної платівки.

Для шанувальників акторського таланту Шмідта організатори виставки облаштували невеликий кінозал, де можна переглянути фрагменти відомих фільмів з його участю.

Виставка триватиме у Чернівцях  до 3 листопада, тож всі охочі ще мають змогу відкрити для себе талант Йозефа Шмідта.

До списку новин