загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Власникам негазових котлів дозволили не економити на електроенергії

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), збільшила обсяги споживання електричної енергії за найменшим тарифом для населення, яке для обігріву використовує електроопалювальні установки

Про це повідомляє прес-служба НКРЕКУ.

«У зв'язку зі складною економічною ситуацією в країні актуальним стало питання економії природного газу та здійснення заходів щодо його заміщення. Одним із таких заходів є встановлення стимулюючого тарифу на електричну енергію для споживачів природного газу та теплової енергії, які перейшли на використання електроенергії для опалення та підігріву води.

Так, для населення, що проживає в будинках (квартирах), обладнаних в установленому порядку електроопалювальними установками, з 3600 до 5000 кВт.год (включно). Для цієї категорії населення застосовується найнижчий тариф на електроенергію - 23,7 коп. за 1 кВт.год (з ПДВ). Така норма діє в період з 1 жовтня по 30 квітня (включно).

В НКРЕКУ очікують, що прийняття цього рішення сприятиме залученню побутових споживачів до встановлення електроопалювальних установок замість тих, які працюють з використанням природного газу, і, у разі зменшення обсягів газових ресурсів, дозволить забезпечити потреби споживачів у опаленні житлових приміщень.

Крім цього, відзначають у комісії, заміна побутовими споживачами опалювального обладнання, що працює з використанням природного газу, на електроопалювальні установки з використанням диференційованого за періодами часу обліку електроенергії зменшить щомісячні витрати на опалення приміщень.

Нагадаємо, раніше Кабмін рекомендував НКРЕ встановити пільгові тарифи на електроенергію для споживачів, які перейшли на електроопалення.

Крім того, повідомлялося, що державні банки почали видавати кредити на придбання негазових котлів.

До списку новин