загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Європарламент про вибори в Україні: «Це грандіозна перемога демократії»

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Результати, які показують екзит-поли, мають велике значення для української демократії та становлення правової держави

Про це заявив голова комітету Європарламенту з закордонних справ Ельмар Брок.

«Вони дозволять провести процес трансформації, який необхідний для того, щоб зробити Україну сучасною і успішною країною. Думаю, тепер в парламенті для цього є гарантована більшість. Йдеться про партії, які підтримують проєвропейські процеси », - заявив Брок.

Також Брок назвав партію «Самопоміч» «дуже конструктивною і позитивною».

«Вирішальну роль відіграє той факт, що більшість отримали демократичні партії. Результати виборів - це відмова від ліво- та праворадикальних партій, це вибір на користь проєвропейських сил, на користь демократії. Це покладе край розмовам про фашизм в Україні, оскільки ці партії не грають ніякої ролі. Я думаю, що це грандіозна перемога демократії », - заявив Брок.

Брок вважає, що громадяни України побачили, що комуністи несуть відповідальність за відсутність свободи в країні в минулому.

«Люди не бачать для України майбутнього з комуністами. В опозиції ми також бачимо проєвропейськи налаштовані партії, наприклад, партію Юлії Тимошенко «Батьківщина», - додав він.

До списку новин