загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Електроенергія в Україні може стати дешевшою

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Тарифи на світло для населення та суб'єктів господарювання можуть знизитися. Для цього необхідно побудувати прозору систему формування тарифів на електроенергію. Голова держави стверджує, що наразі така робота проводиться.

Українська влада запевняє, що є надія на те, що тарифи на електроенергію знизяться як для суб'єктів господарювання, так і для населення. Зокрема, це підкреслив Президент України Петро Порошенко під час відвідування Дністровської ГАЕС, - повідомляє прес-служба Глави держави.

«Нам треба встановити прозору систему формування тарифів та здешевити собівартість вироблення електроенергії. Роблю все, щоб знизити тарифи на електроенергію як для суб'єктів господарювання, так і для населення. В першу чергу, для тих, кому важко за це платити», - підкреслив пан Порошенко.

За його словами, зниженню тарифів також сприятиме забезпечення прозорості енергетичного ринку, позбавлення його від корупційних схем, нечесних фінансових потоків та створення реального ринку.

Як повідомлялося раніше, населенню збільшили обсяги споживання електроенергії для електроопалення за найменшим тарифом. У НКРЕКП переконані, це стимулюватиме українців відмовлятися від газових котлів, що в кінцевому призведе до економії цього ресурсу.

Катерина Ляшевська

До списку новин