загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В "ЛНР" перед "виборами" підкуповують пенсіонерів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В "ЛНР" продовжили виплати одноразових допомог пенсіонерам

За повідомленнями місцевих жителів, гроші почали видавати в поштових відділеннях Жовтневого району Луганська, пише informator.lg.ua.

Кожен пенсіонер може отримати 1 800 гривень.

Сьогодні, 27-го жовтня, були помічені великі черги біля 34 відділення "Укрпошти".

"Пенсію видають якось вулицями, тому багато людей йдуть ні з чим. Нашій вулиці сказали приходити отримувати завтра", - розповідає жінка в черзі. Також повідомляється про те, що пенсії можуть принести додому, якщо людина не в змозі дістатися до відділення. Для цього необхідно написати заяву і дочекатися своєї черги.

Таку активізацію бойовиків можна пов'язати з наміченими на 2-ге листопада виборами нового голови та депутатів "Народних Рад ЛНР".

До списку новин