загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

"Королева" Хелен Міррен стала обличчям косметичного бренду

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

69-річна британська актриса, зірка стрічки «Королева» Хелен Міррен названа новим обличчям косметичного бренду L’Oreal.

Міррен вважається однією з найпривабливіших зірок у віці старше 50, і як зізналася Хелен, недавно вона помітила, що ставиться до старіння як до своєрідної «пригоди»: «Це здається дивним, але ви відчуваєте себе все більш комфортно, хоча, здавалося б, з часом для цього залишається все менше причин, — зауважила Міррен в одному з інтервю. — Коли ви молоді і красиві, то нерідко мучитеся параноєю і самознищенням. А з віком до всього ставишся набагато іронічніше«.

Раніше косметичний бренд LOreal співпрацював з більш молодими знаменитостями: 31-річною Шеріл Фернандес-Версіньї (Cheryl Fernandez-Versini), 30-річною моделлю Ларою Стоун (Lara Stone) і 27-річною Блейк Лайвлі (Blake Lively). Але останнім часом поява в якості зірок реклами вельми зрілих дам — не рідкість. Так, в кампаніях L’Oreal задіяні 76-річна Джейн Фонда (Jane Fonda) і 68-річна Дайана Кітон (Diane Keaton), а також 55-річний Х’ю Лорі (Hugh Laurie).

Західна преса повідомляє, що своїх зіркових представників косметичний бренд не обділяє і укладає з ними досить вигідні контракти для обох сторін, проте сума договору не розголошується.

Олексiй Гончар

До списку новин