загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

ЗМІ: У Путіна діагностували рак

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Про це пише New York Post.

Президент Російської Федерації хворий на рак і саме тому він так поспішає заволодіти Україною, пише американське видання New York Post.

Білоруські та польські журналісти говорять про те, що в Путіна рак спинного мозку. Але джерело американського журналіста повідомляє, що у президента РФ рак підшлункової залози, який дуже часто призводить до смерті.

Джерело повідомляє, що Путіна лікує старий доктор зі Східної Німеччини, якого Путін зустрів десятиліття тому, коли служив у Дрездені у КДБ. Лікар пробував різні методи лікування, у тому числі й уколи стероїдів, саме це і пояснює пухкий вигляд його обличчя.

Останнім часом 84-річний лікар перестав лікувати президента, бо він ненавидить прилітати до Росії, де охорона Путіна поводиться з ним занадто жорстко.

Зараз, за інформацією видання, чутки про погіршення здоров'я Путіна подвоїлися. Саме тому він випустив Михайла Ходорковського, щоб очистити свою совість.

Джерело повідомляє, що йому залишилося жити не більш ніж 3 роки, ось чому він так поспішає збільшити кордони своєї імперії, як Петро Перший або Сталін.

До списку новин