загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Терористи ЛНР обіцяють пенсії й безкоштовне лікування лише тим, хто прийде на незаконні вибори 2 листопада

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Терористи самопроголошеної «Луганської народної республіки» намагаються штучно створити явку на так званих виборах «нових голів і депутатів народних рад», які бойовики планують провести на підконтрольній їм території 2 листопада 2014 року. Засобом збільшення явки на «виборах» має стати «соціальна карта ЛНР», яку зможуть отримати лише ті, хто прийде на вибори.

Про це стало відомо з сепаратистської групи в соцмережі «ВКонтакті» «Луганск 24», повідомляє Galnet з посиланням на допис в групі.

За даними, оприлюдненими в групі, мешканцям підконтрольних бойовикам територій Луганської області планують видавати «соціальні карти ЛНР», які нібито передбачають низку соціальних послуг, зокрема: безкоштовне медичне обслуговування в лікарнях, безкоштовне обслуговування та ліки під час виклику «швидкої допомоги», п’ятивідсоткову знижку в так званих «народних супермаркетах» (захоплені бойовиками колишні супермаркети АТБ) на продукти харчування першої необхідності та пільговий проїзд у електротранспорті.

Крім того, сепаратистське видання Краснодон повідомляє про те, що наявність такої карти є обов’язковою умовою для отримання пенсій.

Однак видавати таку «соціальну карту» самопроголошені лідери ЛНР планують лише тим, хто прийде на «вибори» 2 листопада.

За даними власних джерел Galnet інформацію про видачу карти лише в день «виборів» у Луганську оприлюднила й газета сепаратистів «ХХ век».

Разом з тим, користувачі однієї із проукраїнських луганських груп у Facebook обурюються такими оголошеннями й запевняють, що таким чином самопроголошена влада ЛНР намагається змусити мешканців міста взяти участь у незаконних виборах.

Додамо, що 2 листопада бойовики планують обрати так званого «голову ЛНР», на посаду якого нині претендують чотири особи: Лариса Айрапетян – «міністр охорони здоров’я ЛНР», Олег Акімов – «голова федерації профспілок ЛНР», Віктор Пеннер – підприємець, Ігор Плотницький – нинішній «голова ЛНР».

До списку новин