загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Терористи хочуть заманити людей на «вибори» гуманітарним вантажем з РФ

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Бойовики на Сході України планують під час самопроголошених «виборів» 2 листопада роздавати населенню зміст чергового гуманітарного конвою з Російської Федерації

Про це повідомив спікер інформаційного центру Ради нацбезпеки і оборони України.

Крім того, за інформацією РНБО, керівник терористичної організації «Донецька народна республіка» Олександр Захарченко вже пообіцяв жителям розстрілювати бандитів за розкрадання і перепродаж гуманітарної допомоги, зазначивши, що її на усіх не вистачить. Він запропонував жителям самим «заробляти собі на харчування».

Нагадаємо, що вже два місяці в РНБО заявляють про привласнення терористами гуманітарних вантажів з Росії з подальшим перепродажем награбованих продуктів і предметів першої необхідності.

Як повідомлялося, на 2 листопада в «ДНР» і «ЛНР» заплановані так звані «вибори керівників республік і депутатів парламентів». У США і ЄС на відміну від Росії, заявили, що такі вибори не визнають.

До списку новин