загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Україні щодо Пореченкова порушили кримінальну справу

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

МВС України та СБУ завели кримінальну справу щодо відомого російського актора Михайла Пореченкова у зв'язку з його візитом до так званої «ДНР» та участю в обстрілі біля донецького аеропорту українських позицій із бойової зброї. Про це написали на своїх сторінках у Фейсбуці міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і радник голови СБУ Маркіян Лубківський.

«Михайло Пореченков, прибувши до Донецька у складі озброєної банди, особисто взяв участь в обстрілі підрозділу українських збройних сил з автоматичної зброї. Ці кадри обійшли телеекрани, в повному обсязі викриваючи цього громадянина Росії у скоєнні злочину на території України», — каже Аваков.

За словами міністра, згідно із Кримінальним кодексом України, такий злочин карається позбавленням волі на строк від 7 до 12 років.

«Переконаний, Пореченкова буде оголошено в розшук із санкцією — арешт. Неминуче буде підключений до розшуку й Інтерпол. Слідчі переконані, що за настільки очевидних доказів злочину, рішення суду — Інтерпол активно підтримає розшук, і Пореченков не зможе переміщатися по світу, поза Росією, не будучи заарештованим та екстрагованим до України», — зазначив Аваков.

Відкрила справу на Пореченкова й СБУ.

«Ми розцінюємо дії Пореченкова як співучасника військових злочинів на Донбасі у складі терористичної організації. Наступним негайним кроком йому буде пред'явлене звинувачення, а він — оголошений у міжнародний розшук. Він підло прикрився позначенням „Преса“, чим плюнув в обличчя всім представникам ЗМІ — російських і міжнародних — сподіваюся, що журналісти цього теж не пробачать йому», — сказав Лубківський.

Нагадаємо, що в четвер, 30 жовтня, Пореченков прибув на позиції бойовиків «ДНР», де поряд із донецьким аеропортом один із терористів «дав йому постріляти» по українській стороні.

https://www.youtube.com/watch?v=xsfnVkyceo0#t=51

До списку новин