загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Куди звертатися ветеранам та пенсіонерам за допомогою?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Обласна влада відповідає на найгостріші питання жителів Дніпропетровщини. Щопонеділка та щосереди з 15.00 до 15.40 на центральній площі Дніпропетровська перед ТК «Пасаж» працює «відкритий мікрофон». До нього може підійти кожен та поставити своє запитання до обласної влади. Постав найгостріше питання обласній владі.

Наразі публікуємо відповідь на питання щодо підтримки людей похилого віку та ветеранів Великої Вітчизняної війни: «Куди звертатися ветеранам та пенсіонерам за допомогою?». Відповідає начальник відділу реабілітації, обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці департаменту соціального захисту облдержадміністрації Ольга Недодатко.

В Дніпропетровській області функціонує 51 територіальний центр соціального обслуговування. Соціальні працівники працюють в кожному місті та районі, в кожному населеному пункті. Вони виявляють пенсіонерів, які потребують допомоги. Таких людей похилого віку обслуговує відділення соціального обслуговування вдома. Соціальний працівник приходить до пенсіонера 2-3 рази на тиждень та надає відповідну допомогу.

До списку новин